הכלבה מיללת .

דף הבית פורומים פורום וטרינרים הכלבה מיללת .

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    הכלבה מיללת .
    אוקי אז ככה .. הכלבה שלי לא מפסיקה ליילל ולנבוח כול היום ואני לא יודעת מה לעשות איתה .. יש לי בית ספר ואמא שלי לא מרשה שהיא תצא מהחדר שלי שאני לא בבית והיא לא מפסיקה ליילל שהיא לבד בחדר ואני לא איתה אבל שאני חוזרת היא יוצאת ואני מוציאה אותה להרבה טיולים .. אני מבינה אותה אבל אני חייבת להפסיק את היללות שלה זה מפריע בבית וגם בלילה היא נובחת ומיללת ליד הדלת אני לא יודעת מה לעשות איתה ואיך להפסיק את זה אפילו קניתי לה חטיפים לכלבים ניסיתי להראות לה שהיא לא מיללת היא מקבלת חטיף אבל זה לא עוזר בכלל, הכלבה בת 3 חודשים או 4 וקיבלתי אותה לפני שבוע . אני עושה בשבילה הכול קונה בשבילה מה שאפשר היא יושנת איתי גם במיטה למרות שקראתי שזה לא מומלץ אבל אני רוצה שהיא תהיה איתי שלא תרגיש לבד אבל הכלבה גם מאוד תוקפנית כלפי אם אני למשל נוגעת בה או משחקת איתה היא בהתחלה משחקת ונושכת בקטע של משחק אבל אחרכך היא נהיית תוקפנית מידי ונושכת רציני והיום אני הערתי לה על זה והתעצבנתי עלייה מאוד כי היא נשכה אותי חזק באף וזה מאוד כאב אז נתתי לה סטירה כזאת ועכשיו היא מפחדת ממני ואני לא יודעת מה לעשות בקשר לכלום עכשיו 🙁 
    תודה.

הכלבה מיללת

נשמע כבעיה מורכבת שדורשת התיחסות מעמיקה ע"י מאלף כלבים. במקרים מסוימים יש צורך להתערב בטיפול תרופתי אך פעמים רבות ניתן לשפר את ההתנהגות בעזרת טיפול התנהגותי. פני למאלף או מטפל התנהגותי לכלבים. בהצלחה!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך