חנות חיות מומלצת בחיפה

חיות הבית שלנו הפכו מזמן לאחד הדברים החשובים בבית. ובשנים האחרונות הולכת וגדלה האופנה גם לבזבז עליהם כסף (חוץ מאוכל)

חנויות חיות היום מציעות סוגי בגדים, צעצועים, ריהוט לחיות ועוד ועוד. מה לא נעשה שלכלב שלנו או לחתול - יהיה נעים ונוח. חנות החיות הממוצעת גם מציעה את כל סוגי האוכל לכלבים/חתולים ושאר חיות הבית. חלק מהחנויות גם מציעות שירותי תספורת לכלבים ועוד.
קרא עוד
היפופוטם בעמ

יוסף לוי 2 קרית ביאליק

זולנד

אורן 25 חיפה

אקווריום

קניון עזריאלי, דרך משה פלימן 4 חיפה

אקווריום הינה חנות מובילה לממכר מוצרי מזון וציוד לבעלי חיים, הממוקמת בקניון עזריאלי חיפה. החנות מתמחה בעולם המים והדגים, בבניית אקווריומים בהתאמה אישית ומכירה של דגים...

ספידוג

ליבריה 2 חיפה

ספידוג חיפה היא חנות בה תוכלו למצוא מזון ומגוון רחב של מוצרים לבעלי חיים כגון כלבים, חתולים, מכרסמים, דגים, ועוד.

עצם הזנב

מרכז הקניות דניס, יגאל אלון 29 חיפה

עצם הזנב הינה חנות המוכרת ציוד ומזון לבעלי חיים, החנות שלנו תאפשר לכם להעניק את התזונה האולטימטבית עבור בעלי החיים שלכם.

ג\ונגל

קניון סינמול חיפה, שדרות ההסתדרות 58 חיפה

ג'ונגל הינה הרשת המתקדמת ביותר לחיות מחמד, בסניפי הרשת תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי מזון ואביזרים נלווים עבור חיות המחמד האהובות שלכם.

הג\ונגל שלי

ברל כצנלסון 67 חיפה

הג'ונגל שלי הינה חנות המספקת ציוד ומזון לחיות מחמד, המוצרים שאנו מספקים הינם מהבריאים והאיכותיים ביותר שיש בעולם באחריות.

שאלות ותשובות בתחום חנות חיות

אילו שירותים מיוחדים צריך לחפש אצל ווטרינרים בחיפה?

כשאנחנו מבקשים לבחור ווטרינר, חשוב מאוד שאנחנו נבחן היטב לא רק את השירותים הסטנדרטיים שכל ווטרינר מספק אלא גם שירותים מיוחדים שיכולים לעזור לנו. למשל, שירות טיפולים עד הבית, כך שאם יהיה צורך נוכל ליצור קשר עם ווטרינר והוא יוכל להגיע אלינו הביתה ולא נהיה חייבים להגיע אליו למרפאה. זה נכון גם לגבי שירות חירום בשבתות, חגים או בשעות הלילה. שירות מיוחד נוסף, הוא מתן עזרה בטלפון או דרך הוואטאסאפ, מחוץ לשעות העבודה. כך אם יש בעיה מסוימת, ניתן ליצור קשר עם ווטרינרים בחיפה ולקבל מענה מיידי.

איפה ניתן למצוא ווטרינר בחיפה?

כצפוי, בעיר גדולה כמו חיפה אפשר למצוא הרבה מאוד ווטרינרים המספקים שירותים במרפאות משלהם, בתי חולים לחיות , בבית הלקוח ובאופנים אחרים. ניתן למצוא מרפאות הפזורות בכל רחבי העיר, בפרט לאורך רצועת החוף, סביב הטכניון ואוניברסיטת חיפה, במרכז העיר, וכן באזורים אחרים כמו צפון חיפה. חשוב לציין, מאחר ומדובר בעיר מאוד גדולה, רצוי מאוד לחפש ווטרינרים שמספקים שירותים קרוב לבית, בכל שעות היממה ללא שום בעיה או מגבלה. לפעמים לשאלת המיקום יש חשיבות גדולה, לא רק עבור הנוחות שלנו אלא גם עבור היכולת לספק שירות מהיר ואיכותי לכלב או לכל חיית מחמד אחרת שאנחנו מחזיקים ברשותנו.

מתי צריך לקחת את הכלב לווטרינר?

כל מי שיש לו כלב יודע שהוא צריך לקחת אותו לווטרינר מספר פעמים בשנה באופן קבוע וכן במקרים דחופים, אם וכאשר הכלב מתמודד עם בעיה כזו או אחרת. צריך לחלק את השירותים של ווטרינר לשלוש קבוצות עיקריות בהן ניתן להיעזר: קבוצה ראשונה כוללת דברים שגרתיים, קבועים. למשל, חיסונים. יש מספר חיסונים בשנה, שרצוי ולעיתים גם חובה לבצע. קבוצה שנייה כוללת מקרי חירום שמחייבים טיפול מיידי. זה יכול לקרות עקב מחלה, פציעה, חבלה או כל דבר. קבוצה שלישית כוללת טיפולים שרצוי לבצע אצל ווטרינר, למשל טיפולי שיניים, גזיזת ציפורניים ודברים אחרים שהם חיוניים לחייו של הכלב וכן לחייהם של האנשים המטפלים בו.