מספרת כלבים מומלצת באשקלון

מרפאת אנימל סנטר

גיא אוני 6 אשדוד 77644

אנימל סנטר היא מרפאה וטרינרית באשדוד המציעה מגוון שירותי רפואה לחיות מחמד ,תוכים וחיות אקזוטיות- מרפואה  מונעת ועד בדיקות מעבדה ,ניתוחים ורפואת מומחים במגוון תחומים ...

שאלות ותשובות בתחום מספרת כלבים

באילו מקרים נצטרך לפנות אל ווטרינר?

אם אנחנו מחזיקים חיית מחמד אזי שישנם מצבים שונים בהם נידרש להשתמש בשירותיו של ווטרינר. באופן סדיר, שגרתי, הרי שנידרש להשתמש בשירותיו של ווטרינר על מנת לחסן את חיית המחמד שלנו, בין אם זה בחיסונים שהמדינה מחייבת אותנו לבצע ובין אם זה בחיסונים שנדרשים מטעמי בטיחות והגנה עליה. באופן חירום ודחוף, הרי שבכל עת בו חיית המחמד שלנו חולה, נפצעת, נחבלת או כל מקרה אחר, אזי שעלינו לפנות באופן מיידי אל הווטרינר. אנחנו נפנה אל וטרינר באשקלון ובכלל, גם במקרים בהם נרצה לספק טיפולים שאינם דחופים אך חשובים, כמו גזיזת ציפורניים, ניקוי שיניים וטיפולים חיוניים אחרים.

איפה אפשר למצוא וטרינרים באשקלון?

בשביל למצוא וטרינר באשקלון, אנחנו לא צריכים היום לעבוד קשה מדי. יש לנו אפשרות להשתמש במגוון מקורות מידע שיספקו לנו את כל הפרטים הרלוונטיים עבורנו. בין היתר, נוכל לקבל פרטים אודות המוניטין והרזומה שלהם, סוג השירותים שנוכל לקבל אצלם, פריטי התקשרות ומיקום, שעות פעילות, כיצד ניתן לפנות אליהם במקרי חירום ועוד. בעיר אשקלון פועלים וטרינרים באזורים שונים. בין אם זה באזורי מגורים, באזורים המרכזיים של העיר וכן ניתן למצוא מרכז רפואי לבעלי חיים המספק שירותים לכל תושבי העיר והסביבה על פי הצורך. המרכז ממוקם לא הרחק מקו החוף של העיר וניתן להגיע אליו כל יום.

האם חיית המחמד שלנו חייבת להיות מטופלת אצל אותו ווטרינר כל הזמן?

בדומה לטיפול בבני אדם, ברגע שאנחנו לוקחים את חיית המחמד שלנו אל אותו ווטרינר כל הזמן, אז יש סיכוי שהיא תקבל טיפול הרבה יותר מדויק ונכון, מאחר והווטרינר מכיר אותה ואת ההיסטוריה הרפואית שלה. יחד עם זאת, אם אנחנו מעוניינים או נאלצים לעבור וטרינר, אז תמיד נוכל לבקש את התיק הרפואי שלה, או שהווטרינר החדש ייצור קשר עם הווטרינר הקודם בשביל לקבל פרטים אודות ההיסטוריה הרפואית שלה. אם אנחנו מרוצים מהווטרינר שלנו, אין שום סיבה שנחליף אותו באחר, כך נוכל לספק לחיית המחמד שלנו טיפול איכותי ונכון לאורך זמן.