בולדוג צרפתי

דף הבית פורומים פורום וטרינרים בולדוג צרפתי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    בולדוג צרפתי

שלום בבעלותי כלבה בולדוג צרפתי בת 3 מאוד שובבה. מספר פעמים במהלך השבועיים האחרונים הכלבה פתאום צורחת שנוגעים בה בעיקר באזור החלק האחורי של הגוף (עוד לא ברור אם מאזור הזנב או הבטן או הטוסיק פי הטבעת) זה לא קרה כל יום ובעיקר כשהיא ישנה ואני רוצה להזיז אותה זה קורה ובגלל זה חשבתי לעצמי שאולי היא נבהלת או משהו.אתמול בלילה זה קרה שוב בתדירות יותר גבוהה מהרגיל (5-6) צרחות והכלבה היתה ערה, היא ממש סרבה לקפוץ למיטתי ונשארה במקום שלה היה נראה שכואב לה משהו וכאשר אני ממששת אותה בכל חלקי הגוף לבדוק מהו מקור הכאב היא לא בוכה אבל אחרי כמה דקות שוב צרחה לנגיעה שלי בה. אין סימני חבלה נפיחות כלשהי או בעיית עיניים אוזניים שאת זה אני כבר מיומנת בלזהות. היום בבוקר הכלבה מתנהגת כרגיל יצאה לטיול קופצת עושה צרכים תוקפת כלבים חח מתנהגת נורמלי.מה יש לה? הדבר היחיד שעולה בדעתי אולי תולעים (לא שיש עדות לכך) כל הקיץ אנחנו סובלים ממכת פשפשים פרעושים באזור שלנו ולמרות ששמתי לה אמפולות, מקלחות דחופות תרסיסים למיניהם תרופות סבתא (חומץ תפוחים) היא מתגרדת לעיתים תכופות ולפעמים עד זוב דם. אודה לעזרתכם

כאבים בכלבת בולדוג צרפתי

היי
    כלבים מהסוג שלך ובכלל כלבים מגזעים עם אף פחוס סובלים מבעיות גב. ממליץ לקחתה לווטרינר לנסות לאבחן את מקור הכאב ולטפל. ישנם היום מגוון כדורים טובים לבעיות גב ופרקים

תודה על המענה המהיר אבל..

הכלבה בת 3 שנים לערך – מתחילות בעיות גב בגיל כזה צעיר? ממה שתיארתי לך נראה לך שזו הבעיה?
    יכול להיות שזה משהו פנימי אולי? או קשור לגירוד?
    אקח אותה בכל מקרה לוטרינר האם כדאי וטרינר אורטופד? או כללי?

תודה רבה

כאבים בכלבת בולדוג צרפתי

היי
    אפשר להתחיל שתיבדק אצל וטרינר ואז אם יהיה צורך אז אצל אורטופד מומחה
    בגזעים הללו בעיות גב תיתכנה בכל גיל

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך