הכלב מקיא מיצי קיבה וסובל מכאבים

דף הבית פורומים פורום וטרינרים הכלב מקיא מיצי קיבה וסובל מכאבים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    הכלב מקיא מיצי קיבה וסובל מכאבים

היי. יש לי כלב מעורב קטן (7 קילו). בן שנתיים. לפני 3 שבועות הכלב התחיל להקיא מיצי קיבה בצבע צהוב כהה מספר פעמים ביום. מאאה על קושי באכילת אוכל מוצק, מפורר אותו ואוכל מעט מאוד ממנו. יוצא לו ריר מצידי הפה והוא בוכה כאילו כואב לו. יש לו גם עיוותים מוזרים כאילו מנסה לפלוט משהו אך כלום לא יוצא. הוטרינר הביא לו קודם סותרי חומצה שלא עזרו ואז הביא לו טיפול אנטיביוטי סינולוקס. עוד כדור בשם פרוויקוקס וסירופ זנטק. גם זה לא עזר ואז הביאה לו אולסניק ולהמשיך עם הסירופ.. אך גם זה לא עוזר. הכלב מקיא בתדירות נמוכה יותר. אך בכל זאת כואב לו הוא בוכה הרבה. מתעוות. בלי מצב רוח, ישן הרבה ורזה בקילו תוך 3 שבועות. מראה חלש ורועד הרבה. כרגע אין באפשרותי לממן צילומים ובדיקות דם שעולים המון. אבקש עזרה לאבחן מה הבעיה לפי התסמינים. נורא קשה לי לראות אותו סובל.

כלב עם הקאות ופליטות כרוניות

הי אלה
    לכלב שלך יש הקאות ופליטות כרוניות , לצערי אין מנוס מלעשות בדיקות נוספות לפני שמאבחנים.
    כשאת מחכה המצב שלו מחמיר וכך יותר קשה לטלפל בו אחרי זה.
    האם הכלב מטופל כנגד תולעת הפארק? האם יש סיכוי שאכל גוף זר(כדור, מוצץ) ? האם סבל מבעיות אחרות בעבר?

עשינו צילומי רנטגן

הוטרינרית עשתה מספר צילומים ואמרה שהקיבה מוגדלת ומלאה באוויר… אך שום דבר לא ברור לה… הוא מטופל בתולעת הפארקים וזו פעם ראשונה שהוא חולה…המצב התדרדר נורא.. התחיל לשלשל . בוכה מכאבים בלי הפסקה… פולט ריר מוקצף.. אני נואשת! הוטרינרית כרגע רוצה להתייעץ עם עוד וטרינרים ותחזור אלי…אין לה מושג..

המשך איבחון

הי אלה
    נשמע לי שהשלב הבא הוא לעשות בדיקות דם ואולטרסאונד של הבטן
    אם המצב מחמיר כנראה שיש משהו שכרגע אנחנו לא מגלים ויש צורך באיבחון נוסף

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך