חנות חיות מומלצת בהרצליה

חיות הבית שלנו הפכו מזמן לאחד הדברים החשובים בבית. ובשנים האחרונות הולכת וגדלה האופנה גם לבזבז עליהם כסף (חוץ מאוכל)

חנויות חיות היום מציעות סוגי בגדים, צעצועים, ריהוט לחיות ועוד ועוד. מה לא נעשה שלכלב שלנו או לחתול - יהיה נעים ונוח. חנות החיות הממוצעת גם מציעה את כל סוגי האוכל לכלבים/חתולים ושאר חיות הבית. חלק מהחנויות גם מציעות שירותי תספורת לכלבים ועוד.
קרא עוד
דר שחר מירון - וטרינר עד הבית

אבן גבירול 12 הרצליה 46482

המרפאה הניידת מפעילה שירות ייחודי של ביקור בית וטרינרי. השירות מופעל ע"י מספר רופאים וטרינרים וניתן ברחבי גוש-דן, ישובי המרכז ואזור השרון. המרפאה הניידת מעניקה...

מרפאה וטרינרית נווה עמל

כצנלסון 23 הרצליה 46290

במרפאה ווטרינרית נווה עמל אני מטפל בעיקר בכלבים וחתולים.  אנחנו משפחה אוהבת חיות, אישתי סיגלית היא ספרית כלבים מומחית ואנחנו מגדלים שלושה כלבים ושלושה חתולים. ...

דוג ספא של אבי

העליה השניה 51 הרצליה

10 שנות ניסיון בספרות כלבים מספרת כלבים ניידת דוג ספא של אבי הוקמה ב 2004. לפני כן אבי סיפר כלבים במרפאות וטרינריות ברעננה, הוד השרון, ופתח תקווה.

דר גלעד פקטור וטרינר

נורדאו 42 הרצליה

וטרינר אוהב אדם וחיות מטפל בכל החיות ההולכות על ארבע במרפאתו החדישה ברחוב נורדאו 42 בהרצליה ב\'. ד\"ר גלעד זמין עבורכם 24/7 לכל בעיה או מקרה חירום בטלפון. אל תהססו לפנות אליי...

שאלות ותשובות בתחום חנות חיות

מתי נפנה לבית חולים וטרינרי בהרצליה?

פנייה לבית חולים וטרינרי בכלל ובפרט אל בית חולים וטרינרי בהרצליה, נעשית במספר מקרים: ראשית, אם הוטרינר שלנו יפנה אותנו אליו, במידה ומדובר על מקרה חמור שהוא לא יכול לטפל בו מאחר ואין לו מספיק אמצעים וכלים לשם כך. ייתכן שהוא יבקש מאיתנו לפנות לבית חולים לביצוע בדיקות מסוימות, שיעזרו לו להשלים את הטיפול. שנית, אם מדובר על מקרה בו הכלב שלנו מתמודד עם בעיה במהלך סופשבוע, חגים או במקרים אחרים בהם המרפאה של הווטרינר שלנו סגורה. שלישית, אם חיית המחמד שלנו מתמודדת עם בעיה חמורה, דוגמא, פציעה או חבלה חמורה, פגיעה באיברים פנימיים או דברים אחרים שמחייבים בדיקה וטיפול מידיים באמצעות מכשור מתקדם.

איפה אפשר למצוא בית חולים וטרינרי בהרצליה?

בהרצליה, פועל בית חולים וטרינרי ברחוב שדרות בן גוריון. מדובר באחד מבתי חולים המתקדמים ביותר בישראל. בית החולים מעסיק מגוון רחב של וטרינרים וצוות מסייע, אשר מספקים שירותים לתושבי העיר והסביבה המגיעים אל המקום עם חיות מחמד לצורך בדיקות, טיפולים, ניתוחים ואשפוזים. בית החולים הוטרינרי בהרצליה פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, וכאמור הוא מציע מגוון רחב של שירותים, הכולל בין היתר: טיפול כירורגי, טיפולי חירום, רפואת עיניים, הדמייה, טיפולי שיניים, רפואה פנימית, אנדוסקופיה, נוירולוגיה, אשפוזים בהשגחה וכן הוא מספק חוות דעת שנייה במידת הצורך. כל הטיפולים מתבצעים על ידי וטרינרים מנוסים ומובילים.

מה ההבדל בין בית חולים וטרינרי למרפאת וטרינרים רגילה?

בדרך כלל, בית חולים וטרינרי יכול להציע לנו הרבה יותר שירותים ואפשרויות טיפול ארוכות טווח בחיות מחמד מאשר מרפאות וטרינריות רגילות. מעבר לכך, הם יכולים לטפל בכמות גדולה יותר של חיות מחמד במקביל. בבית חולים וטרינרי ניתן לבצע ניתוחים, אשפוזים, צילומים, ולספק לחיית המחמד את מכלול הטיפולים הרלוונטיים עבורם. זאת באמצעות וטרינרים וציית מסייע שעובד במקום. מעבר לכך, במקרים רבים, בית חולים וטרינרי, בוודאי גדול ואזורי, פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במרפאה וטרינרית ניתן לבצע כמות מצומצמת של ניתוחים וטיפולים, דברים שגרתיים כגון בדיקות וחיסונים, בזמן פעילות המרפאה ובכמות מצומצמת.