מרפאת דוליטל

אודות מרפאת דוליטל

מרפאת דוליטל לחיות מחמד הוקמה בשנת 2010 ע"י אלה וד"ר טל מאייר, רופא וטרינר בוגר האוניברסיטה העברית.
המרפאה שמה דגש על רפואה ברמה גבוהה לכלבים, חתולים וחיות מחמד אחרות, ומספקת שירות איכותי לבעלי החיים ולבעליהם. המרפאה ממוקמת ברחוב תל חי 31 בכפר סבא - מול התחנה המרכזית. 077-4406645
המלצות של טל:
 
על איזה ספר טיפול בכלבים ההייתה ממליץ למי שלוקח כלב בפעם הראשונה? נשמח אם תספר לנו מעט על הספר
האמת שאני לא מכיר ספר ספציפי, ללקוחות שמגיעים אלי עם כלב חדש אני עושה הדרכה של 45 דקות ונותן להם חוברת מידע של המרפאה על נושא "גור חדש בבית". בנוסף ישנה חוברת של הילס וחוברת של רויאל קנין לגורים חדשים אותן אני מחלק ללקוחות.
 
על איזה צעצוע לגורים ולכלבים בוגרים אתה יכול להמליץ?
אני ממליץ על צעצועי לעיסה לכלבים כגון: עצם מעור מעובד בגדלים ועוביים שונים בהתאם לכלב. בנוסף – אני ממליץ על הקונג עם מזון בפנים למניעת שיעמום ויתירת עניין לכלב.
נשמח אם תמליץ בפני גולשינו על חברת מזון מסוימת לכלבים ומדוע?
האמת שרוב המזונות הם טובים. מלבד החברות המובילות כגון: הילס, פרופלן, יוקנובה ורויאל קנין אני בודק עכשיו מזון הוליסטי של חברת קאנין קוויאר, שיתרונותיו הם שהוא ללא גלוטן, ללא דגנים, ללא חומרים משמרים ואמור להיות מאוד איכותי ומאוד טעים.
בתור וטרינר, נשמח אם תספר לנו על מוצר אחד מסוים , מיוחד, שאתה רוצה להמליץ עליו. לא משנה לאיזו קטגוריה הוא שייך.  
אני מאוד ממליץ על מוצר נגד פרעושים וקרציות שנקרא אדוונטיקס – אמפולות של חברת באייר הגרמנית שעובד מצויין וקוטל פרעושים וקרציות בצורה מצויינת ולטווח ארוך של חודש.
איזה סרט עם כלבים אתה אוהב ומדוע? ספר לנו מעט עליו.
אהבתי מאוד את הסרט "מארלי ואני" – סרט מרגש מאוד על כלב שמגיע לזוג רווקים, , מלווה אותם עם לידת הילדים עד שהוא מסיים את חייו. מאוד מאוד מרגש ואמיתי.
נשמח אם תוכל לרשום עוד מספר המלצות על דברים אחרים שקשורים לכלבים וחתולים, המלצות שיכולות לעזור למי שמחזיק כלבים או אוהב כלבים באופן כללי.
חשוב לדעת ולזכור שרפואה מונעת טובה וזולה יותר מטיפול בבעיות שנוצרו. כלומר השקעה בחיסונים, טיפולים בפרעושים וקרציות, טיפול בתולעים ובעיקר תולעת הפארק (או תולעת הוושט) תמנע מחלות ובעיות אצל הכלב או החתול שלכם.
רפואת שיניים גם היא חשובה מאוד וידוע כיום שכלבים וחתולים שעוברים טיפולי שיניים באופן קבוע חיים יותר! (בממוצע שנתיים יותר).
 

תל חי 31 כפר סבא

עדיין לא התקבלו ביקורות על מרפאת דוליטל כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום