צער בעלי חיים רמת גן

מי אנחנו

צער בעלי חיים ר"ג היא העמותה הוותיקה בישראל אשר פועלת כבר כ- 60 שנה. את העמותה ואת בית המחסה ייסדה הגברת גרטה בירן בקיץ 1944.
מטרת העמותה היתה טיפול וטרינרי בחיות משק (סוסים, פרות, תרנגולות וכדומה) אשר היו ממוקמות ברפתות וחוות חקלאיות בנקודת המפגש בין הערים ת"א, גבעתיים ורמת גן.
לאחר קום המדינה הפך האיזור מחקלאי לעירוני ובהתאם שונו מטרות העמותה לטיפול, הצלה והגשת סיוע לחיות בית שננטשו ברחוב.
מאז ועד היום עבר בית המחסה גלגולים שונים ורבים, ועברו דרכו אלפי כלבים וחתולים ואף חיות נוספות, אשר ניצלו מחיי סבל ברחוב. החיות קיבלו טיפול וטרינרי, חוסנו, עוקרו ונעשו מאמצים מירביים למצוא לכולם בתים מאמצים.
מיקומו של בית המחסה בלב שטח עירוני מאפשר שמירה על קשר הדוק עם הקהילה באיזור כגון שיתוף פעולה עם שבטים של הצופים, הבאת תלמידים מבתי ספר באיזור לקבלת הדרכה והגעת אזרחים מן השורה לראות ולאמץ את בעלי החיים הנמצאים במקום.

העמותה נותנת ייעוץ ומלווה את המשפחות המאמצות החדשות בכל תקופת תהליך ההסתגלות לבית החדש.

העמותה פועלת בשיתוף עם מאלפים אשר נותנים ייעוץ מקצועי ראשוני חינם לכל מאמץ. מעבר לכך, המאלפים עובדים עם כלבים בעייתיים עוד לפני האימוץ כדי הגדיל את סיכויי האימוץ וכדי לעזור לכלב על ידי חינוך בסיסי ועל ידי טיפול בבעיות ממוקדות.

בבית המחסה אין וטרינר או מרפאה וטרינרית. בית המחסה נעזר בשירותיו של ד"ר בועז ארד מת"א שהינו הוטרינר הראשי שלנו. ד"ר ארד מטפל במקרים של פציעות, ניתוחים, עיקורים, סירוסים ומחלות.
בצער בעלי חיים רמת גן והסביבה לא מרדימים בעלי חיים.

חפץ חיים 4 תל אביב

ביקורות על צער בעלי חיים רמת גן

עדיין לא התקבלו ביקורות על צער בעלי חיים רמת גן כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום